WestNews.com.ua

“Нова реформа – поховані мрії”: франківські студенти протестують проти нового медичного законопроекту. ФОТО

07.11.2019, 15:46  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 7 листопада, під вікнами Івано-Франівської міської ради зібралися студенти із протестом проти нової медичної реформи.

“Вони збільшують нам кількість років навчання. Тобто якщо я хотів бути травматологом і це займало часу 6 років університету і 2 роки інтернатури, то тепер це займає 6 років університету і 5 років інтернатури. Тобто разом 11 років. Відповідно, ми платники підписували контракти і платили гроші за те, щоб вчитися 8 років, а не за 11-12, як вони нам зараз пропонують. Хочемо відмінити цей пункт. Чи було б це більше практики? Так, але там є незмістовні вимоги щодо баз стажування. Наприклад відмінили такі стажування, як районні лікарні, обласні, і великі місцеві лікарні. Не знайдеться місця для такої кількості студентів. В нас є по Україні 12 тисяч студентів, то пропонують місця тільки для 8-9 тисяч. Тобто 4 тисячі студентів повинні попрощатися із своєю професією”, – розповідає Габчак Олег, студент Івано-Франківського медичного університету.

Франківські студенти-медики вийшли на підтримку студентів, котрі мітингують у Києві, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Чернівцях, Донецьк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “До Івано-Франківської області завезуть 50 тисяч доз вакцини проти дифтерії“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X