WestNews.com.ua

Нова стратегія розвитку ОТГ до 2030 року: у місті працюють над важливим документом. ФОТО

28.02.2020, 12:29  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Місто продовжує розширюватись.Спільно з ПРОМІС: Стратегія ІФ / PLEDDG: Strategy IF розробляється стратегію розвитку міської ОТГ до 2030 року. Сьогодні, 28 лютого відбулась робоча зустріч щодо розробки Плану реалізації Стратегії на найближчі три роки.

Обговорювали визначені стратегічні напрямки розвитку в галузях інвестицій, енергоефективності, управління та освіти. Підняли питання транспорту, соціальної політики, захисту та культури. Також виокремили найважливіші виклики та цілі для об’єднаної громади на майбутній рік.

Для успішного розвитку нашої великої родини ретельно працюємо над поданими пропозиціями. Іх можна подати в Управління економічного та інтеграційного розвитку (к.413, тел. 5-19-39)

Отже, залучаємо фахівців різних галузей щоб напрацювати правильний курс спільного майбутнього! Адже Івано-Франківськ – це місто, що розкинулось посеред двох Бистриць, якому притаманна компактність, екологічність та креативність! Це місто активних і небайдужих мешканців, це місто, де збережена культура та традиції…. Це комфортне місто для життя громади,- написав міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Карпатах зростає сніголавинна небезпека

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X