WestNews.com.ua

Нові дороги: Тлумаччині укладають асфальт. ФОТО

01.10.2019, 17:45  |  Автор:   Хромей Зоряна

На автодорозі р-20 Снятин – Тязів у селі Живачів Тлумацького району укладають верхній шар ЩМА. Нагадуємо, що це – завершальний етап холодного ресайклінгу. Також забезпечено належне водовідведення, влаштовані лотки.

Після влаштування ЩМА ще буде відповідна дорожня розмітка.

Технологія холодної регенерації на всю товщину дорожнього одягу дозволяє отримати ідеальну поверхню без дефектів, які були в старому покритті. Це повністю виключає появу «відбитих тріщин» в новому шарі покриття і продовжує термін його експлуатації в десятки разів.

Холодна регенерація – це технологія подрібнення і змішування до однорідного стану шару асфальтового полотна з розташованими під ним матеріалами (підставою, нижнім шаром основи і/або грунтовою основою). Часто ця суміш, без будь-яких стабілізуючих добавок, виконує роль нової підстави для нового дорожнього покриття.

Перший етап – подрібнення існуючого асфальтобетонного шару з частиною шару основи. Розпушування на глибину до 15-50 см. На цьому етапі з камери змішувача виходить однорідний матеріал добре підібраного гранулометричного складу. Видаляються тріщини, колії, вибоїни і отвори в шарі асфальтобетону.

Додавання (за необхідності) мінерального заповнювача і (або) в’яжучого та ущільнення. Ущільнення проводиться після змішування шару асфальтобетону та доданої речовини. Типова послідовність етапів ущільнення: утиск, основне та фінальне ущільнення.

Далі – влаштування двох шарів асфальтобетону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небайдужий прикарпатець самотужки взявся за ремонт дороги. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X