WestNews.com.ua

Нові карантинні вимоги: робота розважальних закладів та закладів громадського харчування на особливому контролі

07.08.2020, 16:05  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

З третього серпня 2020 року згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області виділено  три зони епіднебезпеки : «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано- Франківськ.

Нагадаємо, що на території регіону, де установлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, що передбачені для «зеленого» та «жовтого» рівнів, забороняється:

 • проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на
  відкритому повітрі), де проводиться захід;
 • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;
 • робота після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдальнь, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
 • відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більше ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти;
 • проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім визначених випадків;
 • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів;
 • приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
 • оздоровлення та відпочинок дітей за межами зазначеної території.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в районах та містах продовжують проведення щоденних моніторингових відвідувань підконтрольних об’єктів – дошкільних закладів, агропродовольчих ринків, закладів торгівлі. Під особливою увагою заклади громадського харчування міста Івано-Франківська та Тисменицького району (регіони «помаранчевої» зони), де проводяться масові заходи.

Результати роботи під час минулих вихідних наступні:

 • всього перевірено 275 закладів громадського харчування, з яких працювали лише 199 закладів;
 • масові заходи проводились в 113 закладах, з яких порушення протиепідемічних вимог виявлено в 52 закладах (46 відсотків);весілля проводились в 59 закладах, з них в 34 закладах було встановлено порушення протиепідемічних норм (58 відсотків).

Порівняно з минулими та позаминулими вихідними, має місце незначне зниження показників порушень, які залишались стабільно високими продовж останніх місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську представили нового гендиректора обласної дитячої клінічної лікарні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X