Нові квартири знайшли своїх героїв: в Івано-Франківську подарували житло учасникам АТО. ФОТО

28.12.2018, 12:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У п’ятницю, 28 грудня, в Івано-Франківську відбулося чергові вручення квартир і презентація нового соціально-комерційного проекту, інформує WestNews.

“Агрофірма учаників бойових дій під назвою Рідна земля. Це буде працевлаштування для наших АТОвців. Ми готові від 30 до 50 відсоток прибутку віддавати на соціальні проекти, особливо в райони, сім’ям. Це цільова програма на покращення житлових умов. Перші райони в нас будуть в напрямках Тернопільщини та Чернівців. Прошу всіх долучатися, ми утворили окремий підрозділ. Отже, запис буде відбуватися з січня місяця. Будемо набирати людей, які бажають працювати”, – розповів під час заходу Василь Андріїв.

Після цього відбулося анонсоване вручення житлових квартир учаникам АТО.

«Ми публічно заявили на новий 2019 рік – це понад 100 квартир. Хочу наголосити, що це без участь міста та області», – зауважив Василь Андріїв.

Сьогодні вручили більше 10 квартир. Окрім того, у свій проект АТОвці долучили сім`ї з дітьми із ДЦП, розширивши зону людей, які потребують.

«Прийнято 156 ДТП, а це 156 будов. А наше питання не пустили. Влада грає у футбольний м’яч проти нас. Тому така до нас пристальна увага. Ми не дамо цим добродіям нас дискредитувати», – резюмував Андріїв.

Нагадаємо, що проект «Житло воїнам АТО» функціонує з жовтня 2016 року. ЖБК “Соціум з березня 2017р. Засновником є голова правління Асоціації – Василь Андріїв.  Проект реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати житлові питання самотужки, не вимагаючи фінансування, а ні з міського чи обласного бюджетів. Суть проекту полягає в тому, що Івано-Франківська міська влада надає земельну ділянку в м. Івано-Франківськ ветеранській організації.

На цій ділянці Атовці пропонують інвестору-забудівнику спільне будівництво багатоповерхового житлового будинку. Частину квартир у збудованому будинку забудівник віддає учасникам АТО за рахунок наданої землі під будівництво згідно договору про спільну співпрацю.

Проект ЖБК “Соціум” хлопці впроваджують самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО” безкоштовні квартири за визначеними критеріями. 2. Соціальна можливість придбання  житла для учасників АТО за пільговою ціною в чотири рази нижче ринкової вартості. 3. Будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, який офіційно повинен відкритися у 2020 році.

Представники міської Асоціації учасників АТО наголошують, що черга формується наступним чином:

  1. Інваліди АТО – ІІІ групи
    2. Багатодітні
    3. Малозабезпечені
    4. Інші учасники АТО (які потребують житла)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квартири знайшли своїх героїв: в Івано-Франківську АТОвці отримали договори на нові помешкання. ФОТОРЕПОРТАЖ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X