WestNews.com.ua

Нові перспективи: у Делятинській ОТГ оцифрують 25 об’єктів історико-культурної та природної спадщини

22.09.2020, 12:14  |  Автор:   Хромей Зоряна

Оцифрування культурних пам’яток відбудеться у рамках реалізації ініціативи зі створення сучасного туристично-інформаційного центру.

Керівник ОТГ Богдан Клим’юк наголосив, що ініціативу втілюють у межах реалізації проєкту “Віртуальна Делятинщина”, який селищна рада виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку”, пише WestNews.

Богдан Клим’юк переконаний, що з використанням новітніх інформаційних технологій до громади вдасться залучити як вітчизняного, так й іноземного туриста.

“У нашій громаді є чимало визначних місць, котрі зможуть зацікавити туриста. У рамках реалізації ініціативи ми вже незабаром оцифруємо 25 об’єктів: храми, музеї, парки, рекреаційні зони тощо. Віртуальні тури відкриють нові перспективи для розвитку туризму у Делятинській ОТГ”, – сказав він.

Представник громади, координатор проєкту Назарій Верстюк додав, що весь інформаційний контент акумулюватиметься на вебплатформі, яку також розроблять в межах впровадження ініціативи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Танець Аркан визнали нематеріальною культурною спадщиною

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X