Нові прем’єри від Нового Театру: що цікавого підготував молодий театр. ФОТО

У четвер, 12 жовтня, у Новому театрі відбулася прес-конференція, присвячена двом прем’єрам від театру.

15 жовтня відбудеться прем’єри вистава “Шекспір проти Шиллера”, а 17 жовтня –  “Ігри на задньому дворі”, інформує WestNews.

Варто нагадати, що у вересні розпочався 2 театральний сезон Нового театру виставою “Абрикововий рай”.

21751274_525973401077103_7088569094935331662_n

Під час конференції Петро Сенчук – художник з освітлення, Тарас Бенюк – директор та Володимир Тафійчук – актор розповіли про цікавинки, які чекають шанувальників театру.

 “Мистецтво має бути всесвітнім, бо якщо ми будемо колотитися у своїх площинах, то воно стане не цікавим. “Ігри на задньому дворі” – це вистава про співчуття, вона нагадує людям, що ми не тварини. Магія театру – коли глядач разом з акторами починає жити іншим життям”, – говорить директор театру.

“Вистава “Ігри на задньому дворі” зорієнтована на молодь. Вона про те, як четверо підлітків самореалізовувалися, загралися і втягнули  у ігри неповнолітню дівчинку. А згодом і зґвалтували.  П’єса написана за згадками дівчинки. Вона цікава тим, що відбувається у 2 площинах. Актори, які грають підлітків, одягнувши мантію, водночас грають їх захисників. Вистава гостро засуджує негативні риси дітей у такому віці: жорстокість та цинізм”, – говорить актор Володимир Тафійчук.

IMG_3728

Також під час конференції була представлена модель майбутньої сцени, над якою тривають роботи у Народному Домі “Княгинин”.

Також директор повідомив, що зараз тривають переговори з київським режисером, який ставитиме вистави у Новому театрі з лютого місяця.

Нагадаємо, що 21 вересня, у Франківському Драмтеатрі відбулася прес-конференція з нагоди відкриття 79-го  театрального сезону. Директор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка  Ростислав Держипільський розповів про склад нового акторського складу та стилю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  “За двома зайцями”: у Франківську відбулося відкриття театрального сезону. ФОТО/ВІДЕО

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.