WestNews.com.ua

Нові райони: в уряді переконують, що не потрібно буде їхати по довідки за сотні кілометрів

31.07.2020, 18:19  |  Автор:   Назаренко Юлія

Зменшення кількості районів, як того вимагає новий адміністративно-територіальний устрій, не повинен погіршити якість надання послуг населенню. Навпаки має їх поліпшити, адже усі послуги здійснюватимуться на рівні громад.

Про це інформує WestNews з посиланням на “Укрінформ“.

Зокрема, про це сьогодні, 31 липня, розповів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов у Миколаєві, де він перебуває з робочим візитом.

“Розмови про те, що, мовляв, укрупнення районів, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою, погіршить якість надання послуг населенню і бабусі треба буде їхати за довідкою за сотні кілометрів – це маячня. Адже базові послуги будуть надаватися на рівні громад, де будуть існувати Центри надання адміністративних послуг. Вони будуть підтримуватися державою, яка виділятиме на них кошти. Тому їхати нікуди не треба”, – повідомив міністр.

За словами Чернишова, аналогічна ситуація і з опорними лікарнями, які передбачені відповідною діючою конфігурацією. Саме там люди зможуть отримати кваліфіковану допомогу і не їхати до районного чи обласного центру.

Чернишов також зазначив, що незабаром громади перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державою. Це, зокрема, надасть можливість підвищити якість послуг населенню і створить додаткові умови для розвитку конкретних територій.

Нагадуємо, що в Україні замість 490 районів буде створено 136. Зокрема, на Прикарпатті буде всього лише 6 районі: Верховинський, Івано-Франківський, Калуський, Коломийський, Косівський та Надвірнянський.

Новий поділ районів на Прикарпатті

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати обласної ради ініціюють перейменування Франківського району на Галицький

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X