WestNews.com.ua

Новинки з оперативки: об’єдання “Муніципальні добродії”, перейменування МІУКу та КП “Мости”

03.12.2019, 9:29  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 3 грудня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки мер оприлюднив декілька важливих річень:

Зокрема, “Муніципальні добродії” – так називатиметься комунальне підприємство в Івано-Франківську, у яке об’єднають “Муніципальну варту”, міську аварійно-рятувальну службу та “Муніципальну інспекцію з благоустрою”, інформують “Карпати”

“Там з вами склалася така ситуація, що інакше не можна. Ви інакше не будете працювати”, – пояснив доречність об’єднання комунальних підприємств у одну структуру міський голова Руслан Марцінків на оперативній нараді.

Керівник “Івано-Франківської міської аварійно-рятувальної служби (ІФ МАРС)” Олег Бевський сказав, що у них є ліцензія, і він не розуміє, для чого об’єднувати, адже потрібно буде знову робити усі дозвільні документи. На що Руслан Марцінків відповів, що разом вони працюватимуть ефективніше.

Також він додав, що доцільно буде створити комунальне підприємство “Мости”, зважаючи на ситуацію, яка існує в Івано-Франківську з мостами.

“Муніципальну інвестиційну управляючу компанію” теж перейменують на “Теплий дім”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марцінків та його заступники знову сядуть у візки та проінспектують Франківськ на доступність

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X