WestNews.com.ua

Новинки з оперативки: в Івано-Франківську планують диспетчеризацію ліфтів

04.12.2018, 10:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 4 грудня, відбулася оперативна нарада міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про виконання доручень попередньої оперативної наради, інформує WestNews.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про підпал двох ліфтів, який стався напередодні, 2 грудня.

Нагадаємо, після чотиримісячної перерви в Івано-Франківську знову взялися до справи вандали. Спершу пожежа сталася на вулиці Симоненка. Як стверджують пожежники це вже другий підпал ліфта за 2 грудня. Перший – був на вулиці Стуса 15А і через 15 хв. на Симоненка 24.

«Ми в 2016 році опрацьовували диспетчеризацію ліфтів радом з Ютімом. Треба до цього питання повернутися. Ціна питання – до двох тисяч гривень на один ліфт. У нас 600 ліфтів на балансі МІУК. Опрацюйте це питання, і наступного року треба реалізовувати. Мова йде про контроль та відеоспостереження», – наголосив перший заступник міського голови Микола Вітенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Марцінків дав доручення створити «зелену карту» Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X