WestNews.com.ua

Новий навчальний рік в Україні: очільник уряду заспокоїв батьків

03.07.2020, 13:46  |  Автор:   Менів Андрій

В Україні планують почати класичний освітній процес в школах з 1 вересня. Онлайн-навчання допускається тільки за умови погіршення ситуації з коронавірусом.

Про це повідомив прем’єр-мінстр Денис Шмигаль сьогодні, 3 липня, у Верховній раді.

«Можливість дистанційного навчання ми передбачаємо і працюємо над тим, щоб воно було більш якісним і повноцінним, давало можливість дітям в разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно. Але це лише можливість», – заявив Шмигаль.

Також він додав, що класичний освітній процес ніхто не відміняв і він залишається в пріоритеті.

«Ми також над цим працюємо і в умовах помірного розвитку епідемії в Україні.Освітній процес буде розпочато з дотриманням елементів захисту дітей і вчителів. Це режим масковий, дистанція і дезінфекція», – додав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, через карантин навчальний рік в українських школах і вузах завершився в режимі онлайн. Пробне ЗНО також проходило дистанційно.

Раніше в МОН повідомляли, що в Кабміні ще не прийняли рішення щодо навчання школярів з вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківщина та ще десять областей не готові до пом’якшення карантину. ТАБЛИЦЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X