WestNews.com.ua

Новий помічник Зеленського показав свій справжній прибуток. ДЕКЛРАЦІЯ

16.02.2020, 11:32  |  Автор:   Менів Андрій

Новий керівник Офісу президента Укарїни Андрій Єрмак в своїй декларації за 2019 рік вказав один автомобіль, квартиру та дохід 255 859 гривень.

Декларація була опублікована на в НАЗК 14 лютого.

Згідно з поданим документом, Єрмак має квартиру в Києві площею майже 108 кв. м. та автомобіль Toyota Camry 2015 року випуску.

Щодо доходів Єрмака, то він задекларував майже 256 тисяч гривень. Найбільше 2019 року заробив на підприємницькій діяльності  – 151 тис. гривень. Окрім цього, Єрмак зареєстрував 9 млн 722 тис 290 грошових активів в гривневому еквіваленті, 347 тис доларів та 50 тис євро. А також 1 262 500 грн фінансових зобов’язань перед “Альфа-Банком”.

Єрмак володіє 3 державними цінними паперами номінальною вартістю 1000 грн. та є власником частин корпоративних прав у 9 компаніях: 100% у ТОВ “ЕР ПІ АЙ”, 99% – у ТОВ “Гарнет Інтернешнл Медіа груп”, по 50% – у ТОВ “Міжнародна правнича компанія”, “Міжнародна фармацевтична група” та “Інтерпромфінанс-Безпека”, 10% – у ЗАТ “Інтерпромфінанс-Україна”.  60% прав Єрмаку належить в Адвокатському об’єднанні “Міжнародна правнича компанія”, 33,33% – у ТОВ “АМА ВІЖН”, 0,01% – у ТОВ “Віссон Юкрейн Технолоджис”. 

Глава ОПУ є кінцевим власником усіх зазначених компаній, окрім того є бенефеціаром Міжнародної асоціації “Україно-грузинське співробітництво у сфері іноземного інвестування”, ТОВ “М.Є.П.” та ТОВ “Українсько-грузинська медійна компанія”. 

Єрмак є членом низки громадських організацій та об’єднань: Українська кіноакадемія, “Наша гордість”, “Відчуй”, “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”, “Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення”, “Міжнародна асоціація Україно-грузинське співробітництво в сфері іноземного інвестування” та Національна асоціація адвокатів України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент України звільнив Богдана та уже призначив іншого керівника Офісу президента

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X