Новий український мультфільм вразив Європу. ВІДЕО

“Мавка. Лісова пісня” – новий анімаційний фільм українського виробництва. На найбільшому європейському форумі Cartoon Movie він зчинив фурор.

Про це повідомляє видання “VOA“, передає WestNews.

Завдяки успішній презентації мультфільму «Мавка. Лісова пісня» на найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie, на якому Україна була представлена вперше, продюсери отримали багато схвальних відгуків та пропозицій співпраці від професіоналів з Європи.

пр

Головна героїня мультфільму Мавка прикрасила березневу обкладинку цього видання (офіційного партнера заходу), яке великим тиражем розповсюдили на форумі в Бордо у Франції. Це було частиною продуманої кампанії, яка забезпечила команді творців ефективний пітч і поштовх до розвитку.

Мультфільм привернув увагу потенційних європейських ко-продакшен партнерів, інвесторів, дистриб’юторів і бродкастерів. У традиційному для форуму анкетуванні багато з учасників назвали пітч «Мавки» найкращим із 50-ти проектів. Продюсери отримали відгуки від значних гравців анімаційного ринку, серед яких The Walt Disney Company (Germany, Switzerland & Austria). Усі вони відзначили потужність та унікальність головної героїні, високу якість візуальних матеріалів, величезний міжнародний потенціал проекту.

До представлення проекту продюсери Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олєсов, а також уся команда студії Animagrad готувалися декілька місяців. На презентації представили робочі кадри під автентичну музику, написану групою «Даха Браха». Самі члени команди були вдягнені в оригінальні костюми, розроблені дизайнером Ольгою Навроцькою.

 17264915_1451594618192556_2969249628788980175_n

Розробка повнометражного мультфільму триває, реліз планують на 2019 рік. Мульфільм «Мавка. Лісова пісня» створено за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки».

У відео дивіться робочий відеощоденник знімальної групи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківцям пропонують безкоштовно навчитись cтворювати соціальні мультфільми

Загрузка...

Comments are closed.