WestNews.com.ua

“Нужно возвращаться в Россию”: на Прикарпатті судили чоловіка, бо він здійснював політзаклики у мережі «ВКонтакте»

27.11.2018, 17:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

7 листопада 2018 року Коломийський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який здійснював політзаклики у забороненій на території Україні мережі – «ВКонтакте».

Обвинувачений вчинив публічні заклики, умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Чоловік в соціальній мережі “ВКонтакте” створив обліковий запис, який в подальшому використовував для спілкування з іншими користувачами соцмережі. Варто зазначити, що чоловік був обізнаним із протиправним захопленням незаконними збройними формуваннями так званих «ЛНР» та «ДНР» частини Донецької та Луганської областей. Знаходячись в с. Мала Кам’янка, Коломийського району Івано-Франківської області, за допомогою мобільного телефону через Інтернет звернувся до невизначеного кола осіб із публічним закликом:

«Ну, вот, правильную политику проводят лидеры восставших республик. Это подтверждают их заявления. Нужно возвращаться в Россию. А на Украине, к сожалению, будет НАТО».

У підготовче судове засідання разом з обвинувальним актом надійшла угода про визнання винуватості, між обвинуваченим та прокурором, згідно з якою сторони дійшли згоди щодо формування підозри, всіх істотних для кримінального провадження обставин та правової кваліфікації дій обвинуваченого, який у повному обсязі визнав свою винуватість у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення.

Обвинувачений свою вину у пред’явленому обвинуваченні беззастережно визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся. Він та його захисник просили затвердити угоду про визнання винуватості, наслідки укладення та затвердження угоди, вид покарання, який буде застосовано до нього, обвинуваченого, у разі затвердження угоди розуміє, ствердив, що угода укладена добровільно.

Суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості від 26 липня 2018 року в кримінальному провадженні та визнати винним підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 110 ч. 1 КК України та призначити узгоджене сторонами покарання у виді чотирьох років позбавлення волі. Згідно з ст. 75 КК України, чоловіка звільнили від відбування призначеного покарання з випробувальним терміном на 2 два роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 500 літаків, 340 гелікоптерів та 250 танків: Росія розмістила уздовж кордонів України військову техніку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X