Нью-йоркський репер заспівав українську веснянку

Відомий київський електро-фолк гурт “GG ГуляйГород” випустив нову композицію “Гаївка”, де поєднано африканський хіп-хоп і традиційний український мелос.

Про реліз пише портал “UA Модна“, передає WestNews.

У записі пісні взяв участь бруклінський хіп-хоп виконавець King Kwa Zulu. Він багато подорожував світом і виступав у десятках країн – від Сполучених Штатів до Гоа. Зараз King Kwa Zulu мешкає і працює в Києві.

Ми познайомилися на одному world music концерті. Тоді я саме працював над треком, для якого дуже пасували елементи репу. Нам хотілося чогось колоритного, а найкрутіше, як відомо, читають саме африканці, не європейці. Хоч King Kwa Zulu і з Нью-Йорка, за походженням він африканський зулус. Йому сподобалася наша музика, і він погодився на співпрацю. Тож ми записали матеріалу на три треки. “Гаївка” – перший із них“, – розповідає учасник “GG ГуляйГород” Андрій Антоненко.

“Гаївка” – це народна пісня, яку учасники “GG ГуляйГород” знайшли в селі Сосни Вінницької області під час етнографічної експедиції. За словами музикантів, це – первісно обрядова гра на кшталт “Подоляночки”, у якій головну роль виконує маленька дівчинка.

17b

До слова, гурт “ГуляйГород” досить відомий українцям за співпрацею з “Тартаком” Сашка Положинського. Разом музиканти свого часу виконали хіт “Чорноморець”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДахаБраха співатиме на сцені разом із Metallica та Backstreet boys

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.