Об’єднатися заради спільної мети: відбулися загальні збори відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області. ФОТО

14.09.2018, 9:13  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

13 вересня відбулися загальні збори відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області, повідомляє WestNews.

За словами голови відділення Вікторії Кузик, головна мета заходу – об’єднати правників регіону, підбити підсумки роботи за останні роки, а також обговорити плани та перспективи на майбутнє.

«Це надзвичайно потужна платформа для налагодження ділових та партнерських контактів для правників. Наша зустріч зібрала сьогодні керівників та партнерів юридичних фірм – від молодих компаній до визнаних в Україні і навіть за її межами юридичних компаній, сьогодні з нами успішні адвокати та лідери практик, судді, науковці, нотаріуси. Сьогодні ми хочемо заявити про створення юридичного співтовариства учасниками якого вже є Рада Адвокатів Івано-Франківської області, Юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області, дуже приємно що нас сьогодні підтримують представники молодих юридичних компаній, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Івано-Франківська Торгово-промислова палата.», – розповіла Вікторія Кузик.

На Загальних Зборах Відділення АПУ в Івано-Франківській області був присутній Президент Асоціації правників України 2013-2017 років – Денис Бугай, який поділився з присутніми  власним досвідом успіху в АПУ та оцінив роботу Відділення як зразкову.

Під час зборів було обрано новий склад Ради Відділення, затверджено новий план заходів на рік, а саме – проведення різноманітних конференцій, семінарів, круглих столів, експертних обговорень, на які будуть запрошені відомі експерти в галузі.

Наступний захід Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області планується провести 28 вересня. В цей день відбудеться спільний семінар із Радою адвокатів Івано-Франківської області та Комітету Асоціації правників України з процесуального права. Мова йтиме про судову експертизу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські правники на загальних зборах обрали собі нового голову. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X