WestNews.com.ua

Обіцянка-цяцянка: чим обнадіяв мешканців Марцінків та що повинен виконати до кінця року. ІНФОГРАФІКА

10.12.2019, 10:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

«Слово і Діло» продовжує відстежувати обіцянки українських політиків. Наближається кінець року, і в багатьох мерів обласних центрів горять дедлайни з обіцянок.

Сьогодні ми подивилися, що ще мери повинні встигнути зробити цього місяця, а також, що вони точно не виконають.

Зокрема, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків наприкінці грудня обіцяв представити «зелену мапу» міста, де будуть зібрані всі парки, сквери та дерева. Крім того, до кінця року він обіцяв об’єднати Північний і Південний бульвари. У жовтні мер повідомив, що між бульварами розбирають споруди, після цього почнуться роботи з асфальтування.

Три обіцянки до кінця року Марцінків вже не виконав. Серед них – запровадити електронний квиток. За словами мера, впровадження квитка затримується через брак коштів, для реалізації проєкту потрібно 8 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справжній Марцінків: цікаві факти про мера-іменинника вустами першої леді Івано-Франківська. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X