WestNews.com.ua

Обіцянка-цяцянка: “Дім Сірка” обурений бездіяльністю мера Івано-Франківська. ФОТО

13.05.2019, 9:52  |  Автор:   Менів Андрій

Очільниця “Дому Сірка” Наталя Когут обурена бездіяльністю франківської влади, зокрема, щодо невиконаної обіцянки мера навести лад на дорозі, яка веде до собачого притулку в приміському селі Микитинці, інформує WestNews.

Про це Когут написала на власній сторінці в мережі Facebook.

«Ось результат обіцянок нашого мера Руслан Марцінків Доставити їжу майже не можливо, машини тонуть у грязюці!!! Хто витягне транспорт!?! В неділю!!! Їжу тоннами носимо на плечах!!! Коли пане мер!! Коли ви пройдетесь тернистим шляхом Сірків!!!», – написала Когут на власній сторінці в мережі Facebook.

Волонтерка наголошує, що через жахливий стан дорожнього покриття волонтери не можуть доставити два десятки нових вольерів на притулок та розсадити собак.

«Через Вас ми не можемо нормально працювати, годувати, варити їсти, віддавати тварин, бо ми ізольовані!!! Коли!?! Пане Мер ви дотримаєтесь своєї обіцянки!?!», – додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дім Сірка» показав, як виглядатиме притулок для бездомних тварин. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X