WestNews.com.ua

Обіцянки-цяцянки: як очільник Івано-Франківська дбає про школи

16.08.2018, 14:24  |  Автор:   Власенко Власта

Літо добігає кінця, і ось-ось розпочнеться навчальний рік. «Слово і Діло» розбиралось, як про навчальні заклади дбають українські мери, пише WestNews.

Багато обіцянок давав Руслан Марцінків. Міський голова Івано-Франківська, зокрема, боровся з «поборами» в школах і дитячих садах. На початку лютого він пообіцяв, що заборонить збирати готівку в цих установах:

«Думаю, що найближчим часом підпишу відповідне розпорядження або ухвалимо рішення виконкому – поставимо крапку в цьому питанні».

5 березня Департамент освіти і науки міста видав наказ, згідно з яким педагогам заборонено надавати додаткові освітні послуги, не передбачені чинним законодавством, у приміщеннях освітніх установ. Батьківським радам і комітетам благодійних фондів рекомендовано вести чіткий порядок надходження коштів та здійснювати контроль за їх виконанням. Тож Марцінків з обіцянкою впорався.

Уже провалив Марцінків обіцянку завершити будівництво школи в селі Хриплин цього року. У квітні чиновник заявив, що школу добудувати не встигнуть. За його словами, відкриття школи відбудеться в 2019 році.

Детальніше – на інфографіці:

До слова, як очільник Івано-Франківська турбується про медичні заклади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обіцянки-цяцянки: що пообіцяв очільник Івано-Франківська щодо будівництва моста на Пасічну

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X