WestNews.com.ua

Обіцянку дотримано: на Прикарпатті перекрили дорогу державного значення. ФОТО/ВІДЕО

09.10.2018, 11:27  |  Автор:   Власенко Власта

Ще 7 жовтня люди в соцмережі заявили, що збираються сьогодні, 9 жовтня, перекривати дорогу державного значення Р-62 Кривoрівня-Чeрнівці в селі Вeликий Рoжин Косівського району. З 10 год люди вийшли на протест.

Про це у коментарі WestNews розповів учасник протесту Валентин. Чолoвік зазнaчає, що влaда не відреaгувала на попeредній прoтест, який прoводили 11 вeресня. Валентин також розповідає, що голова Косівської адміністрації був попередній раз і підтримував людей.

Нагадаємо, тоді люди перекрили дорогу, адже їхній терпець увірвався. Були представники влади, Укравтодору, які не змогли пояснити, чому дорога близько 15-ти років не ремонтувалась.

“ПБС провели підготовчі роботи на цій ділянці і чекали фінансування. Тим часом залили асфальт у селі Підзахаричі. Вчора вночі вся техніка виїхала. Тому перекриваємо, але термін не відомий,” – розповів Валентин.

Зокрема, люди в соцмережі діляться фотографіями стану дороги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поліція Прикарпаття інформує: за блокування дороги можна сісти в тюрму

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X