WestNews.com.ua

«Обіцяють на понеділок»: жодних тестів на коронавірус й досі немає на Прикарпатті

20.03.2020, 17:01  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час традиційного прямого онлайн-включення в мережі Facebook розповів про ситуацію із текстами на коронавірус.

«Хочу розвіяти такий міф – про тести. Хочу сказати, що немає на сьогоднішній день в області тестів. Надійшла інформація, що ніби в Калуші поступили. Але це тільки угода про те, що мають бути ці тести. Поставка – до двох тижнів. Ми очікуємо все ж таки, що держава поставить нам тести. Обіцяють на понеділок ці тести, в регіони. Сьогодні ні обласна інфекційна лікарні, ні лабораторний центр, які відповідає за це в області, їх не мають. Тому маємо таку ситуацію», – наголосив мер Франківська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тест-системи та швидкі тести прибудуть на Прикарпаття, ймовірно, вже у найближчі вихідні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X