WestNews.com.ua

Обласна прокуратура контролює хід розслідування масового отруєння на заводі «Леоні»

24.09.2020, 15:12  |  Автор:   Провальна Наталія

Справа за фактом масового отруєння працівників заводу «Леоні» (ч. 1 ст. 325 КК України) ведеться коломийською місцевою прокуратурою.

Як відомо, 23 вересня 2020 року до медичних закладів Коломиї звернулись 17 працівників заводу «Леоні» із діагнозом «харчова токсиноінфекція».

Причини отруєння наразі встановлюються. Розглядається можливість порушення технології та санітарних правил під час приготування їжі, що й призвело до масового отруєння.

Досудове розслідування триває та здійснюється слідчими СВ Коломийського ВП ГУНП в області під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури,- повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.

Хід розслідування контролює обласна прокуратура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Санепідемстанція” проводить епідрозслідування за фактом отруєння студентів в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X