Облрада може створити комісію, яка слідкуватиме за виплатою зарплат на Бурштинській ТЕС

Івано-Франківська обласна рада може створити спеціальну комісію, яка слідкуватиме за дотриманням інвестором “Західенерго” взятих на себе повноважень.

Відповідний проект рішення на розгляд сесії винесла постійна депутатська комісія з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади, передає WestNews.

Нагадаємо, в лютому працівники Бурштинської ТЕС влаштували кілька акцій протесту, на яких вимагали повернення собі деяких соціальних бонусів та підвищення платні. Окрім цього, вони звинувачувало керівництво ТЕС у масових скороченнях та невчасних виплатах заробітної плати.

Керівництво ТЕС, в свою чергу, все заперечувало. Мовляв, зарплата виплачується вчасно, планується її поступове підвищення, а про масові скорочення не може бути й мови.

“В лютому відбувся страйк працівників та профспілок “ДТЕК Бурштинська ТЕС”. У парламенті сформовано робочу групу за участю членів комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, комітету з питань національної безпеки та комітету з питань протидії корупції. В нас же була зустріч з працівниками та керівництвом ТЕС. Ми вважаємо, що це питання має набути розголосу”, – каже голова комісії Тарас Виноградник.

Окрім цього, на розгляд облради буде винесено проект рішення про звернення до Антимонопольного комітету, Верховної Ради, Кабміну та Президента з приводу “Західенерго” та Бурштинської ТЕС зокрема.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політика чи акція протесту? Працівники Бурштинської ТЕС на дві години перекрили дорогу Львів-Івано-Франківськ. ФОТО

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.