Обурена громада села Устеріки знову прийшла на сесію облради. ФОТО

23 грудня розпочинається 11 сесія Івано-Франківської обласної ради.

У сесійній залі присутні мешканці села Устеріки Верховинського району. Обурені люди відранку з плакатами прийшли на сесію. Вони висловлюють свій протест щодо об’єднання села з Білоберізькою об’єднаною територіальною громадою, повідомляє WestNews.

Нагадаємо, 2 жовтня 2015 року село Устеріки стало частиною Білоберізької ОТГ, проте вже в лютому мешканці не захотіли ставати частинкою даної ОТГ, до якої без добровільності їх включили. Перед виборами сільська рада с. Устеріки зверталася в Івано-Франківську обладміністрацію з клопотанням про призупинення виборчого процесу на території Білозерської ОТГ шляхом звернення в ЦВК. Проте ЦВК відмовив у проханні, оскільки “призупинення виборчого процесу” не передбачене законодавством.

Тому 27 березня жителі села Устеріки проігнорували вибори до Білоберізької об’єднаної територіальної громади. Жоден з 581 виборців, що проживають у селі, не прийшов на вибори депутатів та голови об’єднаної громади.

Таким чином, територіальна громада позбулася своїх чотирьох представників. Тому всі питання (в тому числі й фінансові) мали б з 1 січня 2017 року вирішуватися десятьма представниками двох інших громад. Жителі Устерік упевнені, що кошти будуть розподілятися з ОТГ уже не для їхньої громади. До слова, крім с. Устеріки до складу Білоберізької ОТГ входять села Білоберізка, Хороцеве і Барвінків. Зараз мешканці бачать себе у складі майбутньої Верховинської ОТГ.

Читайте також: Івано-Франківська облрада підтримала громаду Устерік через інцидент з ОТГ.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.