WestNews.com.ua

Обурені мешканці вулиці Надрічної завітали до мера: ввійдіть в наше положення

21.05.2019, 12:13  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

21 травня відбулося засідання оперативної наради в міського голова Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, на оперативки завітали обурені мешканці вулиці Надрічної, яких вкотре затопило після чергової негоди. Люди озлоблені не тільки через те, що розлилася дощівка, а й фекалії.

«Ввійдіть в наше положення, подивіться на ту каналізаційну воду. Чекаємо від вас реальні кроки. Питання, коли колектор запуститься?», – кажуть люди.

«30 чи 40 років будується колектор, треба зробити прокол. Протягом літа ми це зробимо. Це непростий прокол», – наголосив Руслан Марцінків.

«Якби це була дощова вода – це півбіди, але це фекалії. Що вам заважає зараз працювати», – каже жінка.

«Заважає те, що це 18 мільйонів гривень. Ми почали ці роботи робити. Там тільки прокол коштує 6 мільйонів. Тому ми цей прокол ми зробимо», – відповів мер.

«Ваші підрозділи вам брешуть. Нам кажуть по телефону, що там працюють бригади, а там нікого немає. Ми надіємося на те, що ви таки виконаєте це», – обурені мешканці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ситуація не критична: головний комунальник Франківська оцінив наслідки негоди

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X