WestNews.com.ua

Очільник ДСНС розповів про незаконне захоплення земельної ділянки, призначеної для будівництва пожежного депо

01.07.2020, 14:50  |  Автор:   Менів Андрій

1 липня в Управлінні ДСНС в Івано-Франківської області відбулася пресконференція начальника Управління Володимира Чернецького.

Зокрема, головний надзвичайник Прикарпаття звернув увагу на незаконне захоплення земельної ділянки Управління ДСНС в області, призначеної для будівництва пожежного депо.

Ділянка знаходиться на вулиці Тролейбусній в селі Угринів Тисменицького району, згідно державного акту на право постійного користування, перебуває у державній власності та знаходиться в користуванні ДПРЧ-1.

Розпочато відповідну юридичну роботу в межах чинного законодавства, щодо припинення протиправних дій та з метою захисту прав ДПРЧ-1 як постійного користувача ділянки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Апеляційний суд зобов’язує Халаменду повернути державі земельні ділянки у Рибному

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X