WestNews.com.ua

Очільник Франківська пояснив свою емоційну заяву стосовно повноцінного навчання шкіл та ДНЗ

11.08.2020, 16:42  |  Автор:   Хромей Зоряна

Навіть якщо будуть урядові рішення чи рекомендації МОНу, міська рада буде керуватися законом про місцеве самоврядування щодо повноцінного запровадження начального процесу в школах та дитячих садках Івано-Франківська.

Про це під час прямого ефіру в мережі Facebook розповів міський голова Руслан Марцінків.

«Сьогодні в мене був емоційний виступ щодо навчання в школах та дитячих садках з 1-го вересня. Це дуже важливе питання. Я вважаю, що діти повинні піти навчатися, ніякого дистанційного навчання не повинно бути. Ми й без того довго сидимо в карантині.

Ми докладемо усіх зусилль, і, думаю, депутатський корпус мене підтримає, щоби з 1-го вересня наші діти пішли повноцінно в школи з дотриманням усіх вимог. Не змішана форма – по 30 хвилин урок, 15 хвилин перерва, по три зміни навчання. Даруйте, але це нікому не потрібно. Ми виділили кошти з міського бюджету, а не з державного, на дофінансування, зокрема, закупівлю дезінфекторів та іншого приладдя. Саме для того, щоб з 1-го вересня ми повноцінно запрацювали, наші освітні заклади. Навіть якщо будуть якійсь урядові рішення чи рекомендації МОНу, міська рада в праві на території Івано-Франківська керуватися законом про місцеве самоврядування.

Тому хочу щоб до цього рішення усі поставилися із розумінням. Але навчання має бути повноцінним і таке, яке відповідає інтересам нашої громади. Ми розуміємо, що навчання дітей в школах та садочках, це можливість наших батьків працювати. А зараз надзвичайно тяжко вижити українцям в таких непростих умовах», – наголосив мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:З першого вересня у франківських освітніх закладах розпочнеться повноцінне навчання

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X