Очільник Укравтодору проінспектував ділянку дороги Н-10 Стрий – Чернівці – Мамалига. ФОТО

10 лютого 2017 року під головуванням Президента України Петра Порошенка в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася нарада щодо перспектив розвитку автодорожньої галузі України.

Участь у ній взяли голови обласних державних адміністрацій західних областей, зокрема, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, начальники регіональних служб автомобільних доріг, керівники фіскальних служб та силових структур. Про це WestNews повідомили у прес-службі САД в Івано-Франківській області.

Перед присутніми виступили голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров та виконуючий обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, голови обласних державних адміністрацій. Обговорено проведення експерименту з будівництва доріг за рахунок перевиконання митних платежів.

В рамках робочого візиту на Прикарпаття Славомір Новак з начальником служби автодоріг Василем Буджаком та народним депутатом України Михайлом Довбенком оглянули відремонтовану у 2016 році ділянку дороги Н-10 Стрий – Чернівці – Мамалига поблизу села Марківці, міст на км 103+555 даної дороги, зруйнований повінню 2008 року. Голова Укравтодору дав доручення завершити будівництво мосту у поточному році.

Крім цього п. С.Новак також ознайомився з матеріально-технічною базою Богородчанської ДЕД ДП “Івано-Франківський облавтодор”, де зазначив про необхідність оновлення машин та механізмів.

На завершення Славомір Новак провів нараду з виробничих питань з начальниками восьми служб Західного регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко відкрив в Галичі новий корпус центральної районної лікарні. ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.