WestNews.com.ua

Один із лідерів УНА-УНСО, затриманий у Польщі, повернувся додому

14.11.2019, 7:44  |  Автор:   Менів Андрій

Увечері 13 листопада до України повернувся Ігор Мазур, якого затримували в Польщі. Він – ветеран війни на Донбасі, співробітник секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини, заступник голови УНА-УНСО.

“Завдяки чіткий і професійній роботі органів української влади – Офіса президента, дипломатів, народних депутатів, МВС, Національній поліції – Ігор Мазур (Тополя) повернувся до України. Це стало можливим зокрема і тому, що ще ввечері в день затримання Українське бюро Інтерполу за дорученням міністра МВС Арсена Авакова надіслало пакет документів, які прямо свідчили про зловживання РФ своїм правом звернення до цієї міжнародної організації. Окрему подяку хочу висловити послу України в Польщі – Андрію Дещиці”, – написав у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Що ж до самого затримання і звинувачень – Ігор Мазур, його побратими і дипломати називають їх абсурдними, кажуть, це політична помста Росії. Мазура звинувачують в участі у боях у Грозному під час Першої чеченської війни.

За такі ж звинувачення у Росії раніше затримали, катували і засудили Миколу Карпюка та Станіслава Клиха, які ніколи не були в Чечні. Мазур каже: справді у той час у Чечні був, але як журналіст – висвітлював звірства режиму, повідомляє ТСН.

Мазура спочатку відпустили на поруки керівника дипломатичної місії. І така практика існує. Мазур міг пересуватися Люблінським воєводством лише у супроводі консула. Також він мав приходити за викликом слідчих у прокуратуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп від “Слуги народу”, який лобіював скандальну тютюнову правку, виявився власником цигаркового бізнесу, – “СХЕМИ”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X