WestNews.com.ua

Один із найбільш відповідальних етапів: стало відомо, який стан будівництва мосту на Пасічну в Івано-Франківську

21.09.2018, 20:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Будівництво мосту на Пасічну виходить на один із найбільш відповідальних етапів – роботу з самою основою.

Зараз працівники “Мостобудівельного загону-112” працюють з металевими конструкціями. А науково-технічний супровід ведуть експерти з інституту імені Патона. Про це повідомляє прес-служба міського голови Руслана Марцінківа, передає WestNews.

Як пояснив директор «Мостобудівельного загону 112” Сергій Порожнюк, металеві елементи транспортуватимуть на місце будівництва впродовж вересня.

«Наразі вже прибуло 100 тонн готових конструкцій: це головні балки та центральні плити. Зараз спільно з експертами з інституту Патона перевіряємо отримані елементи на відсутність будь-яких ушкоджень від транспортування. Загалом до монтажу плануємо приступити орієнтовно через місяць, коли матимемо металевих конструкцій вагою не менше 400 -500 тонн», – пояснив Порожнюк.

А зараз, за словами директора фірми, тривають не менш важливі роботи – підготовка основи майбутнього мосту.

«Метал приїхав і це значить, що ми переходимо в нову фазу будівництва Галицького мосту. Приємно, що один із найбільш важливих об’єктів міста набуває чітких та конкретних рис. Поступово вимальовується силует нового мосту в Пасічну», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті триває будівництво мостового переходу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X