WestNews.com.ua

Один з франківських закладів відмовився від делікатесу фуа-гра

21.11.2019, 12:07  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Франківський заклад «Profiterole» підтримує зоозахисників “Стоп фуа-гра” та з 7 січня відмовляється від продажів французького делікатесу.

На Заході фуа-гра вже давно вважається показовим прикладом жорстокого поводження з тваринами. В Україні же єдина ферма, що вирощувала птахів для фуа-гра закрилася у вересні через “негуманність” процесу виробництва, але паштет з гусячої печінки все ще можна придбати в магазинах та ресторанах, пише Мега.

Зоозахисна організація «Відкриті клітки» розпочала роботу з ресторанами та ритейлерами з підписання зобов’язання відмовитись від продукту насильства.  В результаті кампанії в Україні вже 5 закладів (Київ: Asiatique, Klukva&Brukva, Канапа та Остання Барикада та Івано-Франківськ: Profiterole) відмовились від продажів цього продукту. Наразі тривають інформаційні кампанії з приводу використання французького делікатесу львівським закладом Red Pepper та київським Coin (власник Микола Тищенко). 

Кампанія “Стоп фуа-гра” триває також в інших країнах: Англії (10 заяв від ресторанів, зокрема Мішленівських) та Данії (150 ресторанів та ритейлерів відмовилися від продажів фуа-гра). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші є: протягом минулого місця прикарпатці купили понад 100 новеньких автівок

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X