WestNews.com.ua

Одна із франківських газових компаній вважає нові тарифи збитковими для свого підприємства

03.12.2019, 16:56  |  Автор:   Хромей Зоряна

Для АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» затвердили проект нового тарифу на послуги розподілу природного газу, який в 3,4 рази менший економічно обгрунтованого. Таке рішення держрегулятора призведе до того, що в 2020 році збитки АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» складуть 411,0 млн грн.

Так, НКРЕКП встановила для АТ «Івано-Франківськгаз» тариф на послуги розподілу природного газу на рівні 1,224 грн за 1 куб.м (з урахуванням ПДВ), в той час як фактично необхідний тариф розрахований у розмірі 4,128 грн за 1 куб.м з урахуванням ПДВ, пише WestNews із посиланням на пресслужбу АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ».

 АТ «Івано-Франківськгаз» вважає, що новий тариф не забезпечує належне фінансування робіт та матеріалів, необхідних для безпечного та стабільного газозабезпечення. Він приведе до того, що в 2020 році збитки АТ «Івано-Франківськгаз» складуть 411,0 млн грн.

Разом з тим, символічна зміна тарифу на доставку газу не дає можливості підняти зарплати працівникам АТ «Івано-Франківськгаз» хоча б до рівня, середнього для промисловості. Через це в компанії продовжиться відтік кадрів, який вже складає 8% на рік. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:61 тисяча споживачів газу отримуватимуть пільги монетизовано

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X