WestNews.com.ua

Одна людина загинула, друга – інвалід: франківський суддя, який п’яним спричинив ДТП, досі вершить правосуддя

17.04.2019, 15:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

9 серпня 2011 року суддя Господарського суду Івано-Франківської області Юрій Грица наїхав на двох працівників, які виконували аварійні роботи.

Внаслідок ДТП одна людина загинула, а інша стала інвалідом. Експертиза показала, що суддя був п’яним. Порушено кримінальне провадження, а у липні 2013 році обвинувальний акт передано до Чортківського суду, інформує WestNews з посиланням на 24 канал.

Минуло майже 8 років. Як ви думаєте, що з суддею і з кримінальною справою ? Вона і далі у Чортківському суді. Останнє засідання було у вересні 2018 року, коли суд призначив чергову експертизу. А може суддя звільнений? Ні. Він до сих пір вершить правосуддя та примножує свої статки. Для прикладу, його дружина є власником дуже симпатичного будинку.

Тобто у судді все добре. Єдиний шанс звільнити його – це кваліфікаційне оцінювання, яке він має пройти уже квітні. Але практика очолюваної Сергієм Козьяковим Комісії свідчить, що йому нічого не загрожує.

Суддя Івано-Франківська Юрій Грица

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддю франківського міського суду відзначили за покарання секретаря, який врятував від тюрми 11 п’яних водіїв

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X