WestNews.com.ua

“Одне діло, коли є якесь бачення тих чи інших людей, а інше – фінансово-економічні рахунки”, – Федорів про долю Богородчанського району

02.06.2020, 15:43  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 2 червня,  жителі Богородчанського району прийшли до Івано-Франківської ОДА та висловили своє бажання приєднатися до території Франківського району.

Голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів наскільки це реально, інформує WestNews.

“Реформа децентралізаціїї, яка по опитуваннях є чи не найуспішнішою із усіх реформ за останній час. Її пріоритетність – добровільність об’єднання у ОТГ задля того, аби отримати ресур на своє утримання, розвивати розвиткові ідеї, будувати садочки, дороги. Перспективний план, який затверджений у нашій області у 2020 році, передбачає приєднання 61 територіальної громади.

Питання щодо районів лежить у цій площині. Але визначення районів знаходиться на субрегіональному рівні і воно є тиким, що приймається Урядом. ОДА не стояла тут осторонь.

Одне діло, коли є якесь бачення тих чи інших людей, а інше – це фінансово-економічні рахунки. Тут була основна думка експертів Мінрегіону.

Вважаю, що в нашій області робота проведена на досить високому рівні. У нашій області передбачається 5 районів. З метою максимального наближення послуг до наседення нам вдалося затвердити 5 районів.

Тому зараз пробувати щось ламати – не дуже добре. Визначення цих районів по своїй суті  має розвиткові ідеї, а не якісь ідеї, які не будуть дозволяти розвиватися. Тому прошу відповідально до цього відноситися”, – наголосив Віталій Федорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Депутати проголосували за приєднання двох сіл з Надвірнянщини до Івано-Франківської ОТГ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X