Одне з калуських підприємств через борг може залишитися без газу

24.01.2020, 21:16  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

З 1 лютого можуть припинити газопостачання 37-ми виробникам тепла, які не виконують вимоги щодо розрахунків для отримання газу, зокрема, Калуському комунальному підприємству “Водотеплосервіс”.

Про це повідомили на сайті НАК “Нафтогаз України”.

Неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в 30 містах в опалювальний період. Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання.

За оперативними даними, станом на 23 січня 2020 р., таким підприємствам теплоенергетики для продовження отримання газу з 1 лютого в рамках ПСО необхідно сплатити понад 454,4 млн гривень (з урахуванням вартості газу, спожитого у грудні 2019 р.). Нагадаємо, що відповідно до умов укладених договорів постачання природного газу, остаточний розрахунок за газ, спожитий у грудні 2019 р., має бути здійснений до 25 січня.

Калуське комунальне підприємство “Водотеплосервіс” боргує за газ 19 млн 988 тис. гривень. Для продовження постачання газу підприємство має сплатити хоча б мінімально необхідну суму – 3 млн 188 тис. 223 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківськ планує взяти в лізинг 10 автобусів за майже 50 мільйонів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X