WestNews.com.ua

Офіси, коворкінг, фермерський ринок, магазини: проект ревіталізації заводу «Промприлад» переходить на новий етап

02.07.2020, 17:22  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківську проєкт ревіталізації заводу «Промприлад» розпочинає другий етап імпакт-інвестування.

Про перехід на новий рівень повідомив Максим Саваневський – співінвестор проєкту, співзасновник Українського кризового медіацентру, член наглядової ради громадської організації «Тепле місто».

На території заводу розташують офіси, коворкінг, фермерський ринок, магазини, дитячий центр та артцентр, пивоварня, кафе і ресторани, спорт-центр, R&D центр, а також хостел і готель.

Як зазначив пан Саваневський, у 2019 році проєкт Promprylad.Renovation залучив понад 5 мільйонів від більш як 400 інвесторів, а до кінця року, плнують залучити ще 4,5 мільйонів інвестицій.

Загальна вартість проєкту становить 25 мільйонів. Загальна площа ділянки заводу становить 1,8 га, будівель – 27 000 кв. м. У планах компанії – реконструювати існуючі будівлі та розширити загальну площу до 36 000 кв. м шляхом добудови. Реконструкція заводу завершиться до 2024 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Франківців кличуть на екскурсію пілотним поверхом, яка відбудеться у Промприлад.Реновація

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X