Франківські патрульні провели навчання у спеціалізованій школі №1

Спільно з вибухотехнічною службою шкільні офіцери патрульної поліції Івано-Франківська провели навчання у спеціалізованій школі №1.

Під час заняття дітям продемонстрували боєприпаси, які можуть перебувати у незаконному обігу та такі, що можуть зустрічатись на території області, повідомляє WestNews.

Акрім того, силовики проінструктували учнів про алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів або при спробі їх застосування.

Як вже повідомлялося раніше, з часу відкриття Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську з 31. 01. 2016 по 31. 10. 2016 року для забезпечення цілодобового патрулювання вулицями міста та використання службових завдань було використано 75 671 літрів бензину марки А-95. Інформація вказана відповідно до щомісячних звітів з використання пального.

Щодо постачання бензину до УПП в м. Івано-Франківську, то як і до інших управлінь патрульної поліції у містах, пальне надходить від Департаменту патрульної поліції на основі рапортів від начальників УПП. А сам Департамент отримує пальне відповідно до накладних, сформованих Державним Управлінням “Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України”.

Читайте також: Розшук припинено. Неповнолітню дівчинку з Івано-Франківська знайдено.

Загрузка...

Comments are closed.