WestNews.com.ua

Офіційно: ЦВК визнала обраними ще двох прикарпатських нардепів

05.08.2019, 12:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Центральна виборча комісія визнала обраними ще 31 народного депутата, загальна кількість депутатів, яких визнали обраними, становить 191.

Про це повідомляє WestNews із посиланням на пресслужбу ЦВК у Facebook.

“ЦВК визнала обраними 31 народного депутата України. Всього визнано обраними 191 народного депутата України”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, 3 серпня на підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування ЦВК встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у 31 ОВО.

Комісія зокрема визнала обраними і двох народних депутатів Прикарпаття:

Ігоря Фріса — в ОВО №84 (Тисмениця);
Олександра Матусевича — в ОВО № 86 (Долина, Рожнятів).

Нагадаємо, минулого тижня до списоку визнаних обраними народних депутатів потрапили троє кандидатів-переможців з Прикарпаття:

Савчук Оксана – в ОВО № 83
Андрійович Зіновій – в ОВО № 87
Тимофійчук Володимир – в ОВО № 89

Як відомо, ЦВК має встановити та оголосити результати голосування на позачергових парламентських виборах в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах не пізніше, ніж на 15 день, тобто не пізніше 5 серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підрахунок голосів: хто переміг на прикарпатських округах. РЕЗУЛЬТАТИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X