Оголосили конкурс на посаду керівника стоматологічної поліклініки в Калуші

06.06.2019, 21:15  |  Автор:   Власенко Власта

6 червня міський голова Калуша Ігор Матвійчук підписав розпорядження про проведення конкурсу на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради», інформують “Вікна”.

Досі головним лікарем стоматологічної поліклініки був Василь Рогів.

На першому етапі має бути сформована конкурсна комісія. У конкурсній комісії має бути третина представників від громадськості, які делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності. Термін подання заяв до складу конкурсної комісії громадськими об’єднаннями – 21 червня. Лише після того, як буде затверджено склад конкурсної комісії, перейдуть до проведення конкурсу.

З понеділка, 3 червня, в головного лікаря стоматологічної поліклініки Василя Рогіва завершився контракт, тож, зараз він перебуває у статусі виконуючого обов’язки, і, за його словами, брати участі в конкурсі не планує.

Нагадаємо, в Калуші з реформуванням медичних закладів не зволікали: всі вони вже перетворені на комунальні некомерційні підприємства. Поки що лише один медзаклад міста – міський центр первинної медико-санітарної допомоги – маж повноцінного керівника. Ним за підсумками конкурсу і на безальтернативній основі став раніше головний лікар міської поліклініки Михайло Гаврилишин.

До слова,  як франківські лікарі допомагають рятувати недоношених малят.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актуально влітку! Що робити, якщо Вас вкусила комаха? Поради лікаря!

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X