Океан емоцій: Франківську відбувся концерт Святослава Вакарчука у супроводі камерного оркестру. ВІДЕО

11.04.2019, 8:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

10 квітня, у рамках туру Україною, у франківському драмтеатрі відбувся незабутній виступ фронтмена гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука з концертною програмою у супроводі камерного оркестру, інформує WestNews.

Такі концерти Вакарчука вже відбулися в Одесі, Херсоні, Львові, нині – в Івано-Франківську, а далі – Тернопіль, Рівне, Дніпро, Запоріжжя та ще багато українських міст.

Впродовж майже двох годин звучали як вже улюблені мільйонами пісні «Океану Ельзи»,  так і декілька інших неочікуваних композицій. Як завжди на усіх концертах «океанів», неймовірна енергетика настільки об’єднала усіх присутніх, що глядачі ще довго не відпускали музиканта зі сцени.

 

Веселі брате часи настали…

Завжди був противником, щоб артисти переносили свою популярність в електоральне поле. Але коли перед країною такі виклики, то вже треба грати на навязаних нам правилах. Протиставити російськомовному з совковим відтінком гумору популярну в світі українську музику, я за! Україна має перемогти!

#ВсеТількиПочинається #НеВіддамоУкраїну

Опубликовано Святославом Никоровичем Среда, 10 апреля 2019 г.

Відео: Святослав Никорович

«Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. І ось моя мрія здійснюється, коли я співаю наші пісні, акомпануючи собі за роялем», – зазначив співак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пафос проти гумору”: Вакарчук звернувся до Зеленського і Порошенка через дебати. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X