WestNews.com.ua

Окрім “Мамонтів” у Франківській області має з’явитися ще “Парк Кайнозою”. ФОТО

01.07.2020, 20:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В селі Підгір’я Богородчанського району планують створити концептуальний проект «Парк Кайнозою», який буде розміщений навколо вже існуючої скульптурної композиції “Мамонти”.

Як зазначається, парк Кайнозою — це розважальний та освітній парк, що буде розміщуватися на 8 га території з рівнинним рельєфом. Тематика парку стане історична ера, що почалась 66 мільйонів років тому і триває досі – епоха Кайнозою.

“В’їжджаючи до парку, відвідувач потрапляє на великий громадський простір навколо існуючої скульптурної композиції «Мамонти». Це місце збору туристичних груп, обмежене активним фасадом з кав’ярнями та сувенірними крамницями. Вхід на територію парку здійснюється через фойє головної будівлі, де знаходиться касовий зал, інфо-пойнт, кав’ярня. З фойє відвідувач потрапляє до музею. Музей — це продовгувата та вигнута в плані галерея з діорамами, що розповідають історію створення та розвитку життя на Землі від Первинного бульйону, через Палеозой, Мезозой та Кайнозой аж до побуту кроманьйонців”, – йдеться в повідомленні.

Далі з музею відвідувачі потрапляють у сам парк. Перше, що кидатиметься в очі буде громадський простір із заглибленим амфітеатром. В цьому місці проводитимуть лекції під відкритим небом, можна поспостерігати за побутом кроманьйонці, яких гратимуть актори. Також люди зможуть взяти участь в майстер-класах, наприклад, з виготовлення знаряддя праці.

Сам парк складатиметься з довгих та заплутаних маршрутів, що будуть вести до різноманітних скульптурних композицій.

“Сюжетна єдність скульптурних композицій дасть повніше враження про життя на Землі кількадесят мільйонів років тому та дозволить наочно зобразити різні сюжети”, – додається в публікації.

Також в парку буде представлено декілька атракцій. Зокрема, водойма, яка влітку буде озером, а взимку – ковзанкою. Над озером буде кільцевий оглядовий міст, а під ним великий дитячий майданчик зі скелетом динозавра. В іншій стороні розташується альпін-парк та скеледром.

“Маршрут закінчується припіднятим над рельєфом мостом, зійшовши на який, відвідувач може спостерігати за дикими котами у природному для них оточенні. Природній рельєф дає можливість ізолювати тварин та створити для них необхідний психологічний комфорт”, – зазначено в дописі.

Закінчуватиметься маршрут на головному майдані, звідки відвідувачі можуть піти до зони харчування або повернутися до місця збору туристичних груп та паркінгів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юний франківчанин створив та презентував безконтактний дезінфектор. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X