Олег “Мох” Гнатів: “Ми є і йдемо далі. Перкалаба жива! Ґазззууу!”

28.01.2019, 20:45  |  Автор:   Власенко Власта

Готові попускатись, набуватись і покаятись? Тоді Ви за адресою! Івано-Франківський андеґраунд-гурт Familia Perkalaba випустив дев’яту повноформатну платівку під назвою “#Ґазззууу”. Жити варто тим, з чим несоромно піти далі, і наступний рівень наближення до вільної природності переростає в нові 12 пісень гурту.

Свіжий альбом загалом умістив дванадцять треків, серед яких дві пісні, присвячені померлим друзям – композиція “Пілот”, присвячена померлому вокалісту “Перкалаби” Андрію Федотову, а також трек Funeral Cabaret, що став присвятою померлому франківському режисеру Іллі Калюкіну.

 У гурті зазначають, якщо їхня попередня платівка народилася немов “на вдиху”, то альбом «#Ґазззууу» створено однозначно “на видиху” після маленької паузи для дзену.

WestNews вирішив дізнатись в продюсера Familia Perkalaba Моха, він же Олег Гнатів, що ж цікавого підготували артисти для шанувальників у новому альбомі, як відбувався процес запису пісень та в чому особливість теперішніх учасників гурту.

  • Олеже, насамперед, вітаємо з довгоочікуваним виходом нового релізу! Як ти зазначив, “якщо попередній альбом був на вдиху, то цей – однозначний видих після невеликої паузи для дзену”. Що саме маєш на увазі?

Після трагічних і гірких змін в складі групи, ми довго приходили в себе, переосмислювали як далі рухатись, зробили оновлення і навіть ребрендинг певний. З Перкалаби перетворились в Оркестр Радості і Щастя Familia Perkalaba, сконцентрувались і пішли далі по шляху, який називається Шлях Перкалаби. Просто група стала соціокультурним феноменом, який виразився саме в терміні Familia Perkalaba. Коли надідея залишилась первинна, для якої головне свобода, воля до життя і радість від світу, який дає тобі можливість любити і ділитись цим з тим, хто поряд, зі своєю аудиторією, яка і є Фамілією великою. Все те, що сконцентровано в нашій базовій мантрі – ПОПУСКАЙТЕСЬ, НАБУВАЙТЕСЬ, ПОКАЙТЕСЬ. Вся ця історія і є вдихом, на виході якої зараз, тобто видихом, і є наш новий альбом “#ґазззууу!”.

  • У чому особливість або ж унікальність нового матеріалу?

Новий, набутий, ще потужніший професійний рівень, який дозволяє брати під час концерту людину за душу і теліпати нею на хвилях радості й ейфорії. Тобто, зберігши базове, славнозвісний скажений драйв і грув групи, музична майстерність і професійність дозволяють виносити все задумане на ще вищі вершини кайфу. Наркотик став ще більш чистим і якісним (посміхається).

  • Як проходив процес запису? Де він відбувався і чи траплялися під час цього дійства цікаві моменти?

Ми вже вже другий альбом пишемо високо на полонині над гуцульським селом Кваси, шо у Рахівському районі. Перед тим ми записали ЕР (ЕР “Argelujah”, альбом гурту – ред.) в урочищі Аргелюджа під Говерлою. Гори – це пуповинне місце для Оркестру Радості і Щастя. Близько до неба і зірок, навколо тільки шум смерек, запахи трав і смак грибів. Писали ми в хаті старого мольфара, який одного разу пішов і не вернувся. Багато хто оминає ту хату, бояться, але саме там збереглись певні енергії, які додали нам того, що ми шукаємо. Нам потім вдалось зробити фото (додається), на якому ми побачили дивні речі, пояснення яких ми не маємо, та і власне вони не потрібні. Будь-яке пояснення звужує сприйняття.

  • Чи плануєте тур на підтримку нового альбому? Якщо так, то буде суто по Україні чи плануєте ще й махнути за кордон?

Так. Зараз якраз іде робота над туром по Україні та європейським туром. Усе в процесі…

  • Якщо говорити про нинішню музику “Familia Perkalaba”. Якою вона є зараз?

А що про музику говорити, її треба слухати. Зараз альбом вже продається на всіх основних цифрових платформах (I-tunes, Google music, Spotify, Deezy) послухати можна на https://soundcloud.com/familia-perkalaba/sets/1lrynruvwevd

  • Минулого року гурт відсвяткував своє 20-річчя. За цей час сталося купа подій, приємних і не дуже. Якщо подивитися на це все з висоти прожитих літ, на твою думку, як продюсера і натхненника, що загалом вдалося, а що таки, можливо, не встиглося?

Вдалось головне – ми є і йдемо далі. Перкалаба жива!

  • Що можеш сказати про нинішній склад музикантів? У чому особливість?

Насамперед дуже високий музичний і професійний рівень, що дає можливість музикантам купатись в звуках на сцені і цією свободою заворожувати аудиторію. Концерт – це ж певний шаманський ритуал. До цього потрібно завжди йти. Кожен концерт має бути як останній. У нас розуміння цієї аксіоми є.

  • “Familia Perkalaba” завжди була феноменом на музичній сцені. Де черпаєте стільки енергії?

У відкритому сприйнятті світу. Світ вдячний, він дає все. Потрібно тільки вміти це відчути і сприйняти.

  • Твої побажання слухачам зі стажем та новим потенційним поціновувачам вашої нереально крутої музики…

ҐАЗЗЗУУУ!!!

Автор головного фото – Ігор Руденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Допоки буду відчувати, що потрібна цій сцені, доти я буду тут”, – акторка Галина Баранкевич

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X