WestNews.com.ua

Олександр Шевченко: “Чинна влада займається грабунком народу, а не розвитком економіки України”

27.10.2018, 17:03  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Олександр Шевченко під час президентських праймеріз УКРОПу в Одесі гостро розкритикував дії теперішньої влади та назвав грабунком народу те, що зараз відбувається в Україні.

На думку нардепа, першочергово треба збільшити зарплати до рівня 500 доларів, замінити чиновників на комп’ютери в дозвільних центрах та впровадити справедливу податкову систему, яка дасть можливість розвиватися новим галузям з високим потенціалом.

«Ми маємо позбутися тієї влади, яка 27 років нас веде не туди. Україна найбідніша країна в світі, з найбагатшим президентом. Очевидно, наша влада займається грабунком народу, і у неї просто не вистачає часу, щоб займатись розвитком країни, впроваджувати дієві реформи і дбати про економічний добробут людей. 20 мільйонів українців вже закордоном, впевнений, що неможливо побудувати успішну, сильну економіку, якщо всі найкращі голови та руки за кілька років виїдуть за кордон у пошуках кращої долі. Нормальна країна буде побудована лише тоді, коли кожен громадянин стане успішним», – переконаний Олександр Шевченко.

Також нардеп прокоментував ситуацію стосовно боргів України перед Міжнародним валютним фондом. На переконання Олександра Шевченка, для того аби витягнути Україну з боргової ями, усі залучені та зароблені кошти потрібно направляти в розвиток економіки, а не латати ними старі фінансові ями, які залишили країні попередники.

«Зараз МВФ дає Україні кошти начебто для погашення боргів попередників. Але ми прекрасно розуміємо, що усі ці транші постійно грабувалися і лише мізерна частина цих мільярдів доходили до людей і йшли на благо країни. Переконаний, що усі зароблені чи залучені кошти ми повинні направляти в економіку, а не обслуговувати старі проблеми, які залишили попередники»,- наголосив народний депутат.

Інформація розміщенна на правах політичної реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники творчого конкурсу від БФ Олександра Шевченка побували у Жовкві та Крехові. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X