WestNews.com.ua

Олександр Сич втретє очолив Івано-Франківську обласну раду. ОНОВЛЕНО

20.11.2020, 12:58  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську розпочалась перша сесія обласної ради 8-го скликання. На сесії працює 84 депутати, один з них не прийшов через поважну причину, пише WestNews.

На посаду голови облради було висунуто лише одну кандидатуру – Олександра Сича. Обирали голову шляхом таємного голосування.

Отже, за підсумками голосування головою новообраної обласної ради став Сич Олександр Максимович. “За” його кандидатуру проголосувало 83 депутатів одноголосно.

“Фактично вибори закінчились, але боротьба триває досі. Виборчі дискусії треба припинити, я переконаний, що мешканці Прикарпатті не голосували ні за одного олігарха. Я не знаю чи я ще більше кудись буду балатуватись, тому я робитиму так, щоб це було корисно громаді. Я буду поступати за принципом професійної компетентності, буду пропонувати на заступників і голів кандидатури згідно з таких переконань”, – розпочав Олександр Максимович.

Також було обрано першого заступника та заступника голови обласної ради, ними стали Гладій Василь Іванович та Палійчук Микола Васильович.

64 депутатів проголосувало “за”.

Довідково:

Олександр Сич – український політик правого спрямування, голова Івано-Франківської обласної ради з 25 листопада 2010 року по 23 листопада 2012 року і з 7 грудня 2015 року. Він вже втретє очолив Івано-Франківську обласну раду. Вперше він був обраний головою у 2010 році. У  2012 році став народним депутатом. З лютого до листопада 2014 року обіймав посаду Віце-прем’єр-міністра України.  У 2015 році знову пройшов до Івано-Франківської обласної ради та вдруге її очолив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську розпочалась сесія новообраної обласної ради

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X