Ольга Сворак про перебування та звільнення з полону “ЛНР”. Повне відео з прес-конференції у Франківську

Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція щодо перебування та звільнення з полону ЛНР журналістки з Прикарпаття Ольги Сворак.

Нагадаємо, 27 грудня бойовики на тимчасово окупованих територіях Донбасу передали Україні двох жінок – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, яких тримали у полоні. Ольга Сворак, яку бойовики затримали на окупованій території Луганської області, є кореспондентом газети “Голос народу Івано-Франківщини” та інтернет ресурсу “Голос-інфо”. Сепаратисти заявили, що вона була “агентом СБУ” позивним “Заметіль”, і мала документи на ім’я Ольги Богданової. До слова, того ж таки 27 грудня у мережі з’явилася інформація, що журналіст із Прикарпаття Ольга Сворак серед терористів має коханого.

Сьогодні на прес-конференції журналісти та громадські активісти задавали багато питань, щоправда не на всі отримали чітку відповідь. Ольга Сворак заявила, що її катували у полоні. А от про те, в якості кого перебувала окупованій території, так і не розповіла, мовляв, не підлягає нині ця інформація розголошенню.

Читайте також: Є речі, які я не можу говорити, – звільнена з полону “ЛНР” Ольга Сворак. ВІДЕО

WestNews пропонує переглянути читачам та глядачам повне відео з прес-конференції Сворак:

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.