Омелян назвав приголомшливі суми грошей, які щороку розкрадають на “Укрзалізниці”

Із «Укрзалізниці» крадуть від 10-ти до 15-ти мільярдів гривень кожного року, навіть у нинішньому стані. Ці гроші мають бути спрямовані не в кишені окремих людей, а на модернізацію компанії.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує WestNews з посиланням на ZIK.

“За моїми підрахунками, з цієї компанії крадеться від 10-ти до 15-ти мільярдів гривень щорічно, навіть у цьому стані. Ці гроші повинні бути спрямовані не в кишені окремих людей, а на модернізацію, на оновлення компанії”, – наголосив Омелян.

Він порівняв “Укрзалізницю” за часів керівництва нею Георгія Кірпи та сучасним станом.

“Ми говоримо про різні моделі управління. За часів Кірпи була жорстка вертикаль, від самої політичної гори до останнього провідника чи залізничника. У цьому випадку, на жаль, ми можемо про таке лише мріяти. З іншого боку, з мого спілкування із залізничниками, які все життя працюють на УЗ, залізниця у такому стані ще не була ніколи. Це в поганому стані, мається на увазі”, – сказав міністр інфраструктури.

Нагадаємо, що  “Укрзалізниця і Україна – назавжди у моєму серці”, – Войцех Балчун пояснив, чому пішов з посади

Він також наголосив, що неодноразово порушував питання щодо впливу на діяльність “Укрзалізниці”.

“У нас є безумовний вплив як депутатів, так і “бізнес-партнерів” умовних, так званих залізниці, а також криміналітету, які безпосередньо впливають як на закупівлі, так і на перевезення та постачання”, – прокоментував Омелян.

Він наголосив, що потенціал “Укрзалізниці” величезний, який можна застосувати, коли буде розрубаний “гордіїв вузол” з її реформуванням.

“У випадку “Укрзалізниці” у нас завжди є серйозний виклик, і я вдячний прем’єр-міністру, що було прийнято нарешті правильне рішення щодо звільнення керівника цієї компанії і про невідкладне проведення конкурсу щодо нового очільника”, – зазначив міністр.

omelyana-otobrali-uz-grojsman-na-slavu-postaralsya-teper-smotryashim

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Новий глава “Укрзалізниці” розповів, що буде з цінами на квитки

Загрузка...

Comments are closed.