WestNews.com.ua

Операція з порятунку туристів на Піп Івані: потерпілих направлено до Верховинської ЦРЛ. ФОТО

23.02.2019, 19:28  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, ввечері 22 лютого до 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи пошуково-рятувального відділення села Явірник прийшли чотири туристів та повідомили, що їхній групі, котра рухалась в напрямку гори Піп Іван-Чорногірський, необхідна термінова допомога.

Вчора, 22 лютого, ввечері, група з 8 туристів звернулася до рятувальників по допомогу. До рятувального поста на ношах спустили трьох людей зі значними обмороженнями, двоє з них загинули. Рятувальникам вдалося дістатися до групи та розпочати транспортування двох людей, які потребують допомоги найбільше.

За попередніми даними ДСНС, потерпілі – мешканці Києва, Львівської та Івано-Франківської областей.  

О 15:45 з вершини гори Піп Іван до урочища Погрілець гірські рятувальники транспортували та передали бригаді швидкої медичної допомоги першого потерпілого 1984 р.н. Чоловіка направлено до Верховинської ЦРЛ.

О 16:19 з вершини гори Піп Іван до урочища Погрілець гірські рятувальники транспортували та передали бригаді швидкої медичної допомоги другого потерпілого 1987 р.н. Чоловіка направлено до Верховинської ЦРЛ.

За попередніми даними ДСНС, потерпілі – мешканці Києва, Львівської та Івано-Франківської областей. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо про стан водія та пасажира, які дивом вижили у жахливій ДТП неподалік Івано-Франківська. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X