WestNews.com.ua

Опоблок представив першу десятку до ВРУ

10.06.2019, 21:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 10 червня список кандидатів партія “Опозиційний блок” представила на з’їзді у понеділок у Києві.

Зазначається, що до першої десятки увійшли: нардепи Вадим Новинський, Євген Мураєв, Олександр Вілкул, а також міський голова Харкова Геннадій Кернес, мер Одеси Геннадій Труханов, мер Маріуполя Вадим Бойченко, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк та депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко, заслужений юрист України Володимир Пилипенко та міський голова Ужгорода Богдан Андрєєв.

Першим номером у списку став лідер партії “Наші” Євген Мураєв.

Серед пріоритетів передвиборчої програми було названо “досягнення миру, повернення українців додому, скасування антинародних реформ і грабіжницьких тарифів” та інше.

Нагадаємо, що 7 червня партії “Опозиційний блок”, “Партія миру і розвитку”, “Наші”, “Відродження” та “Довіряй справам” об’єдналися перед парламентськими виборами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акторка, ресторатор, юрист, війт і “народні контролери”: що відомо про мажоритарників від партії “Голос”. ФОТО

10.06.2019, 21:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X