WestNews.com.ua

ОПОРА розповіла про результати та порушення президентських виборів на Прикарпатті. ФОТО

22.04.2019, 12:21  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 22 квітня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція ОПОРИ та поліції. Зокрема, було презентовано результати паралельного підрахунку голосів протягом другого туру виборів президентських виборів.

«Повторне голосування відбулося без системних порушень. Єдине, що було дві спроби виносу бюлетенів з дільниць №260903 та №260857 у місті Івано-Франківську. Ці випадки слід розглядати не як тенденцію, а як дві унікальні ситуації. У одному з випадку, виборець був візуально схожий на голову ДВК, якій в першому турі перешкоджав проголосувати. Обидва порушення – мали не системні характер», – розповів Богдан Морикіт.

ОПОРА також зафіксувала видачу бюлетеня виборцю без пред’явлення паспорту на дільниці №260753, що у селі Милування, Тисменицького району. . Інші випадки стосувалися порушень у роботі дільничних виборчих комісій.

«Вибори відбулися без системних та масових порушень», – додав він.

«Відкрито два кримінальні провадження – незаконне використання виборчого бюлетеня. Мова йде про мешканців міста Івано-Франківська. Мотиви, чому вони так вчинили, важко зараз сказати», – зазначив очільник ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий тур виборів президента України: хто переміг на прикарпатських округах. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X