WestNews.com.ua

ОПОРА спільно з поліцією розповіла про наймасовіші факти порушення виборчого законодавства на Прикарпатті

13.02.2019, 12:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 13 лютого, відбулася спільна прес-конференція “ОПОРИ” та поліції області про протидію порушенням виборчого законодавства на Прикарпатті, інформує WestNews.

У січні спостерігачі ОПОРА на Івано-Франківщині почали фіксувати порушення виборчого законодавства разом із поліцією області. Результатами стали 9 спільних виїздів ОПОРИ та представників поліції, під час яких перевірили низку білбордів кандидатів у Президенти України у Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремче, Снятині та Косові.

“Поліція є аполітично. На сьогоднішній день поліція націлена на ефективне реагування фактів порушення виборчого процесу. Вживаються заходи щодо проведення слідчих дій. Ми зафіксували 38 випадки порушення виборчого законодавства. Складено 19 адміністративних протоколів за статею 213 і направлено до суду. Ще по 10-ти фактах матеріали були скеровані до суду, ще по десяти – проводиться перевірка. По одному є рішення суду – 170 гривень штрафу”, – розповів Володимир Голубош, начальник ГУНП в Івано-Франківській області. Він також додав, що максимальний штраф складає 510 гривень.

За останню добу, 12 лютого, було зареєстровано три факти. Ще два факти – про розміщення друкованої продукції в містах Івано-Франківськ та Калуш.

“Наймасовіші порушення виборчого законодавства з початку виборчої кампанії стало розповсюдження на білбордах передвиборчої агітації без вихідних даних та ймовірно не за кошти із виборчих фондів. Спостерігачі ОПОРИ на Прикарпатті подали до поліції 27 заяв з прикладу білбордів, розміщених з ймовірними порушеннями. Ці порушення стосуються білбордів із зображеннями або письмовими згадками про 11 кандидатів: Ігоря Шевченка, Євгена Мураєва, Ольги Богомолець, Олега Ляшка, Андрія Садового, Руслана Кошулинського, Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко, Олександра Шевченка, Юрія Дерев’янка та Петра Порошенка”, – наголосив Богдан Морикіт, координатор ОПОРИ в Івано-Франківській області.

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X